Agencja celna w Hamburgu
Przedstawicielstwo fiskalne

Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia i poręczenia celne, które umożliwiają nam optymalne przeprowadzenie tranzytu na terenie całej Unii Europejskiej.

Jeżeli towar, który przypłynął statkiem do Hamburga, ma być objęty ostateczną procedurą celną dopiero w Urzędzie Celnym na terenie Polski lub innego kraju Unii, należy go poddać  odprawie przekazowej (tranzytowej) w Hamburgu.

Na Państwa życzenie przeprowadzimy odprawę przekazową T1 i towar będzie transportowany w tranzycie do ostatecznego miejsca przeznaczenia.

Oferujemy: 

  • Odprawy tranzytowe z zastosowaniem systemu NCTS
  • Zabezpieczenia należności celno-podatkowych na czas transportu na obszarze całej Unii Europejskiej
  • Przekazy celne T1

Nasze oprogramowanie ma dostęp do elektronicznego systemu NCTS (New Computerised Transit System), który obecnie jest używany we wszystkich krajach Unii jak również w Szwajcarii i Norwegii. Ogromną zaletą tego systemu jest fakt, że informacje o dotarciu towaru na miejsce przeznaczenia oraz o zakończeniu procedury przekazywane są drogą elektroniczną. Dzięki temu odprawa tranzytowa jest dużo prostsza i szybsza. Za pomocą NCTS mogą być wystawiane jak również zamykane dokumenty T1 oraz T2.